Turkish English

Kurumsal

corporate-left-bannerŞahin İş Makinaları San. Tic. Ltd. Şti. en uygun standart şartlarda cer ve makara keçeleri üretmektedir. Keçelerimiz orjinal ölçülerde olup yüksek kalitede ve özel makinalarda üretilmektedir. İmalatımız olan keçelerdeki oringler (Nitril,Silikon ve Viton) her şartlarda kullanmak üzere üretilmiştir.

 

Türkiye'de ve yurtdışında'da firmamızın cer ve makara keçeleri teknik kalitesi dolayısıyla kendi sektöründe sembol olmuştur. Firmamızın cer ve makara keçeleri, kalite ve teknik özelliklerinden dolayısıyla ağır iş ve inşaat makinalarında aranan marka olmuştur.

 

Firmamızın imalatı olan cer ve makara keçleri yüksek kalitesi nedeniyle orjinal parçalardan değişmez parçalar olmuştur. Kalite bizim sorumluluğumuz olup geçmişte olduğu gibi bu sorumluluğu taşımamız en büyük neden ise kalite ve en uygun fiyatlarımızdır.

 

Ayrıca imalatımızda olmayan cer ve makara keçeleri, teknik resim veya numuneye göre özel imalat yapılmaktadır. Siz, müşterilerimize her geçen gün imalat çeşitlerimizi genişleterek daha iyi hizmet vermekteyiz.

ŞAHİN İŞ MAKİNALARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : 29. Sok. No:148 Ostim ANKARA
Telefon : +90 312 385 02 40
Faks : +90 312 385 01 71
E-Posta : info@sahinismak.com

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

ŞAHİN İŞ MAKİNALARI yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 ŞAHİN İŞ MAKİNALARI Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası

seo